HSI INFO Newsletter 04-2016
INFO NEWSLETTER
Číslo 04 | Prosinec 2016 
ZAMĚŘENO NA GEOINFORMATIKU
HLAVNÍ TÉMA
Začátkem listopadu 2016 byla zahájena implementace facility management systému AMI ve společnosti JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice. Systém AMI výrazně přispěje k usnadnění práce při správě majetku a při řízení údržby v jednom z největších spotřebních družstev v České republice.
Cílem upgradu je zlepšení práce s pasportizací v systému AMI. Je realizován přechod na technologii Bentley s využitím mapového opensource řešení GeoServer. Součástí projektu je datová migrace grafických dat tak, aby zobrazení v GeoServeru bylo dle předem daných požadavků JČU.
Zveřejnili jsme termíny školení na první pololetí roku 2017. Můžete si vybrat z kurzů ProGEO v16 pro ČEZ Distribuce RDF (zaměřeno na PD), ProGEO v16 pro E.ON, POZEM 16 VFP a dalších. Kompletní přehled vypsaných kurzů, jejich termínů s možností přihlášení naleznete v tabulce školení. Kromě standardních kurzů na softwarové produkty Vám nabízíme také školení na vyžádání a individuální konzultace. Těšíme se na setkání s Vámi!
Téměř 70 účastníků z firem z oblasti stavebnictví, inženýringu a infrastruktury se zúčastnilo semináře zaměřeného na novou řadu produktů OpenRoads, které jsou určeny pro projektování liniových staveb. Zástupce HSI přednášel o moderních možnostech komunikace mezi investorem a dodavateli pomocí řešení Bentley ProjectWise. Podívejte se na prezentaci.
11. - 12. 1.
 
ProGEOv16 pro ČEZ Distribuce RDF
(zaměřeno na PD)                                                              
ŠKOLENÍ
17. 1.        
 
POZEM 16 VFP                                                                  
ŠKOLENÍ
22. - 24. 3.

Konference GIS Ostrava 2017                                         
KONFERENCE
  HSI, spol. s r. o.
  Člen skupiny Unicorn
  Olšanská 2643/1a
  130 80 Praha 3
  +420 224 809 511
  Tento email je obchodním sdělením společnosti HSI, spol. s r.o.
  Tento email byl odeslán na adresu martina.cemusova@hsi.cz.
  Odesilatelem je HSI, spol. s r.o., info@hsi.cz
  Z odběru se můžete odhlásit.
  tiny image